EFFI-FLEX2-IP67-L2-200-465-WW-PP
EFFI-FLEX2 IP67 — Blue — Multimode LED barlight IP67 - L2 Version: One LED every 40mm - Cannot be opened by the Customer Optical length: 200mm - 1 connector M12-5pin
(0 review)
Effilux
Price
1,000.00 1,000.00 (Price plus VAT)
Shipping:
1-2 business days for in-stock products (subject to availability and shipping).
No exchanges or returns accepted.
Warranty against defects applies according to each manufacturer.
Prices and availability are subject to change without prior notice.
For shipments weighing ≥ 25 kg or dimensions > 450 mm on any side (height, width, or length), an additional charge for handling, special packaging, and/or differentiated freight will apply.